Banketi

Banketi

Mēs parūpēsimies, lai Jūs savos īpašajos svētkos un pasākumos justos kā kungs un ķēniņš – klājam banketu galdus un nodrošinām majestātisku apkalpošanu. Saviesīgi pasākumi, jubilejas, kāzas, ārvalstu ciemiņu uzņemšana – uzticiet banketu organizēšanu mums, baudiet īstenu latvju maltīti un sviniet no sirds!

Banketu ēdienkarte

Iesakām labākos ēdienus un dzērienus tieši Jūsu pasākumam – plašas izvēles iespējas, sākot no aukstajām uzkodām, beidzot ar sātīgiem siltajiem ēdieniem; latviešu nacionālie ēdieni un svešzemju delikateses.

Svinību zāle Vecrīgas sirdī

Piešķiriet savām svinībām senlaicīgu piedzīvojumu atmosfēru! Mūsu telpās ērti jutīsies gan nelielas draugu kompānijas, gan lielāks viesu pulks līdz 80 pesonām, piemēram, uzņēmuma svētkos un jubilejās. Ieteiksim labāko banketa izvietojuma risinājumu tieši Jūsu vajadzībām – pie servētiem vai furšeta galdiem.

Banketu klājumu pieskņojam Jūsu vēlmēm un atbilstoši svētku tematikai:

Izbraukumu banketi

Priecāsimies nodrošināt karalisku mielastu un īpašu apkalpošanu Jūsu izvēlētajā norises vietā – birojā, banketu zālē, pilī vai mājas atmosfērā. Izbraukuma banketi Rīgā un visā Latvijā. 

Sazinieties un saņemiet banketa piedāvājumu!